Brother Image Drum DR-2400
| All | |
| Brutokaal | 1.18 kg |
| Gross depth (mm) | 350 mm |
| Gross height (mm) | 120 mm |
| Gross width (mm) | 220 mm |
| Muud funktsioonid | Black Approx. 12000 pages |
| Netokaal | 0.5 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Plastic (No PET) | 37 g |
| Producer product family | Image Drum |
| Producer product name | DR-2400 |
| Tare weight (kg) | 0.68 kg |
| Volume (m3) | 0.00924 m |
Sildid: brother image drum dr-2400, dr2400, brother, trumlid

